В людей вложить такое сердце надо,
Чтоб было зло добром отражено. Э. Межелайтиc
пятница, 31 августа 2012 г.

День Незалежності України


                                „Україно моя калинова
                               В день народження шану приймай!
                               Солов’їна моя, чорноброва
                               Незалежності правда свята!”

Добрий день, дорогі друзі! У серпні ми відзначаємо річницю Незалежності України. Збулася мрія народу – жити в самостійній незалежній державі. Запам’ятайте дату – 24 серпня 1991 р. Верховна Рада УРСР прийняла історичний документ „Акт про незалежність України”. Нарешті велике бажання наших предків здійснилося. Сьогодні Україна має велику і вигідно розташовану територію, родючу землю і значні природні ресурси, багатовікову історію і самобутню культуру. Як суверенна і незалежна держава, Україна має органи влади.
Першого Президента незалежної України було обрано на Всенародному референдумі 1 грудня 1991 року. Ним став Леонід Кравчук. Україна, як і кожна держава, має свої національні символи – герб, прапор, гімн.


                               Знак країни головний –
                               Це тризубець золотий.
                               Він – як сонце в небі синім,
                               В ньому слава, в ньому сила
                      В нім священне слово „воля”
                               Що рятує від недолі
                               Будь же, рідна Україно,
                               Під гербом  тим вільна й сильна
                               Хай про тебе  в цілім світі
                               Знають всі:дорослі й діти.

Я дуже хочу, щоб ми пам’ятали, що наша українська земля – найкраща у світі! І де б ви не жили: біля високих гір чи синього моря, серед безкрайнього степу чи в оточенні віковічних лісів, у місті чи в селі, у багатоповерховому будинку чи  в маленькій хатинці, все це зветься одним словом – Батьківщина – наша незалежна Україна, що разом зі своїм народом зробила крок до свого майбутнього. 
На майданчику перед бібліотекою, де ми проводили свято на честь Дня Незалежності, зібралось багато дітей і дорослих, які прийшли взяти участь  у святі і просто поспілкуватися. 
На нашому майданчику були представлені книжкові виставки: „Сьогодні іменини в моєї Батьківщини”, „Україна – наш спільний дім”, „Красота должна быть съедобной», виставка різноманітних творчих робіт наших читачів „Таланти твої, Іллічівськ”, виставка робіт наших іллічівських майстринь Гоцуляк Варвари Іванівни та Манідакі Валентини Іванівни. 
Наша Україна на весь світ славиться своїми дивовижними піснями, танцями. Талантами багате й наше місто. На наше свято ми запросили дитячий ансамбль „Виват – вдохновение”, які виконали для присутніх композицію „Квітка – душа” (керівник: Олена Таркановська).
Бібліотекар Арямнова Л.Л. прочитала дітям легенду "Про Україну", Завідуюча відділом 1-4 класів Ільїна О.Я. провела з дітьми молодшого віку вікторину. За правильні відповіді на питання вікторини всі діти отримали призи і подарунки. Після цього виступила  Софія Ахназарова  з піснею „А сорочка мамина біла, біла...”.

Наша  бібліотека запропонувала присутнім на святі подивитись лялькову виставу „Огородники”, ролі в якій виконували бібліотекарі МДБ: Ільїна О.Я., Цедрик М.Г., Келембет В. Казкові герої своєю появою визвали бурхливі емоції серед дітей, всі сміялись і аплодували  веселому дійству. 
  До нас на свято прилетів казковий герой Карлсон (бібліотекар Дмитриєнко В.В.) який запросив присутніх показати, як  вони вміють малювати. Всі бажаючі діти змогли прийняти участь у конкурсі малюнок на асфальті: Мій рідний ІллічівськУчасникам конкурсу, після підведення підсумків, роздали призи.
Танець у виконанні Зотович Злати та Верби Костянтина  „Вальс” прикрасив наше свято.
Ще була проведена беспрограшна лотерея "Загадковий соняшник", яку провела  бібліотекар Федорчук Г.І. у костюмі україночки.
Наша країна ще славиться своєю гостинністю. Бібліотекарі дуже чекали всіх у гості і  приготували  виставку-дегустацію народної кухні, а також цікаву кулінарну вікторину. (Проводить Нарушкевич В.І. та Мяснікова Н.В. - бібліотекарі міської бібліотеки ім. Рядченка). Всі присутні з апетитом їли смачні вареники, пиріжки та дякували бібліотекарям, які з любов'ю готували ці страви на свято.
Наприкінці свята народна майстриня Гоцуляк В.І. провела з бажаючими майстер-клас по виготовленню народної іграшки-мотанки "зайчика". Бажаючих своїми руками зробити іграшку було багато і діти з задоволенням працювали і з допомогою майстрині всі зробили собі іграшку і забрали додому на пам'ять про свято.
Свято сподобалось всім, бо пройшло весело і цікаво - з  танцями, веселими  українськими піснями, а для дітей з призами і подарунками.
 


 


 Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...