В людей вложить такое сердце надо,
Чтоб было зло добром отражено. Э. Межелайтиc
четверг, 7 июня 2012 г.

Хай сонцю і квітам всміхаються діти” – під такою назвою 1 червня в міській дитячій бібліотеці провели свято до  Дня захисту дітей.
Свято проходило у відділі мистецтва, який святково прикрасили різнокольоровими кульками та малюнками дітей. На ширмі привітанння –   „1 липня  - День захисту дітей” та „Детство – счастливая пора”. Біля ширми  - „Чудо-дерево”, на якому „ростуть” цукерки та бублики.
На свято запрошені: дитячі письменниці Матвієнко Л. та Закоціоло Г.
У залі учні СШ № 4, загін №1 -16 чол.


Ведуча Ільїна О.Я. привітала всіх дітей зі святом – Днем захисту дітей та першим днем літа, побажала всім присутнім добре провести канікули, набратися сил і здоров’я.

Працівники відділу 1-4 класів та відділу мистецтва показали дітям лялькову виставу „Дед Мороз и лето” і провели казкову вікторину. Діти с задоволенням  відгадували загадки з улюблених казок. Активні учасники вікторини були нагороджені призами.

Після закінчення вистави слово предоставили дитячим письменницям Закаціоло Галині та Матвієнко Людмилі.


 Письменниці зачитували  дітям свої вірші та спілкувалися з ними.

Наприкінці свята бібліотекар відділу мистецтва Суглоб Т.М. показала присутнім мультфільм „Так сойдет”.

Після перегляду мультфільму всіх  дітей пригостили солодощами з „Чудо-дерева” – цукерками та бубликами.

 Свято пройшло весело і цікаво. Всім дітям дуже сподобалось, особливо їх порадували солодкі подарунки. Спілкування з дитячими  письменницями проходило в невимушеній формі. Ця зустріч напевно надовго запам'яталась всім присутнім на святі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...