В людей вложить такое сердце надо,
Чтоб было зло добром отражено. Э. Межелайтиc
среда, 12 ноября 2014 г.

"Без сім'ї нема щастя на землі"

 
 
 
 
Що б не відбувалося у нашому житті, найголовніше - це сім'я, в якій вас люблять, чекають, підтримують, допомагають. І якщо це так, то будь-які життєві труднощі нам не страшні.
 
 
До 20-ї річниці Міжнародного року сім'ї  міська дитяча бібліотека підготувала і провела комплекс тематичних заходів під назвою "Мама, тато і я - читаюча сім'я". Це конкурс дитячих малюнків "Моє родинне дерево, книжкова виставка "Улюблені книги наших батьків", проведено анкетування для батьків "Підліток і сім'я: взаємовідносини", інформаційний коктель "Для вас, батьки".
5 листопада у бібліотеці  пройшла зустріч психолога Центру по справам сім'ї  та молоді Бураковою К.В. з батьками наших маленьких читачів. Спілкування на тему "Батьківські помилки: виправляємо разом" пройшло в затишній, теплій обстановці за чашкою чаю. Катерина Володимирівна підготувала для батьків презентацію про десять основних помилок, які допускають батьки у вихованні своїх дітей. Показ презентації  наша гостя супроводжувала розповіддю та прикладами з життя. В спілкуванні психолог відповіла на запитання батьків.
До цієї зустрічі бібліотекарі підготували виставку дитячих малюнків та книг "Моє родинне дерево", а зав. відділом 5-9 кл. Арямнова Л.Л. провела огляд цієї виставки.
 
У відділі 1-4 кл. зав. відділом Ільїна О.Я. підготувала для батьків бесіду "Як привчити дитину читати", а бібліотекарі оформили постійно діючу  книжкову виставку "Мистецтво бути батьками" з розділами: "Педагогіка на кожен день", "Здоров'я дитини - багатство родини", "Готуємось до школи".
 
Запрошуємо батьків познайомитися з літературою наших виставок.
Чекаємо Вас у бібліотеці!
 


 
До нової зустрічі!
 
 
 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...