В людей вложить такое сердце надо,
Чтоб было зло добром отражено. Э. Межелайтиc
понедельник, 28 марта 2016 г.

Свято книги та читання

Читати – це мудро, читати – це модно!

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
Ось і в дитячій бібліотеці м. Чорноморська урочисто стартував „Тиждень дитячого читання”, на якому юні читачі зустрілися з одеськими дитячими письменниками - Іщук Інною, Надемлинським Олексієм та Макаровим Олександром.

Діти разом з авторами дитячих творів мандрували у таємничій і захоплюючий світ книжок, розгадували загадки, навіть пробували стати шукачами скарбів. І все це супроводжувалося приємними несподіванками і сюрпризами від письменників. Школярі завзято спілкувались з нашими гостями-письменниками, роздивлялися книжечки, що принесли з собою автори, брали у них автографи, та фотографувалися на згадку.
А щоб свято було по справжньому цікавим та урочистим, до нас завітали діти з естрадно-танцювального колективу „Незабудки” села Малодолинського. Присутні були в захваті від яскравих костюмів та веселих танців.

Кожний день Тижня – це свято дітей-читачів, батьків, бібліотекарів, письменників, видавців та всіх шанувальників дитячої книги. А це означає, що книгу люблять, і вона потрібна, як і дитяча бібліотека – храм, де діти долучаються до книг, черпають з них мудрість та добро, набираються знань та вчаться любити і шанувати свою Батьківщину.

                                       

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...