В людей вложить такое сердце надо,
Чтоб было зло добром отражено. Э. Межелайтиc
среда, 25 октября 2017 г.

День захисника України

Важка це праця захищати мир! Нам є що захищати, нам є що берегти! І цей святий обов’язок виконують військові незалежної України. 

На захід, присвячений Дню захисника України, до нас завітали воїни нашого міста, які повернулися із зони АТО. Ці мужні чоловіки добре розуміють, що треба розповідати правду, народжену в окопах, під розриви снарядів та свист куль. Морпіхи, Віталій Будиленко та Олександр Крижановський принесли з собою своєрідний щоденник війни - фотографії. І розповідали про неї просто: це не романтика, а дуже важка праця, яку необхідно виконати за будь-яку ціну.
І підлітки слухали, слухали уважно, бо правда про війну, що повстала перед ними - це розповідь її безпосередніх учасників.
А ще, перед дітьми виступили волонтери, що з самого початку війни, без зайвих слів допомагають воїнам. І досі наші шановні волонтери продовжують разом з бійцями стояти на захисті своєї Батьківщини. Та разом з чоловіками, пліч-о-пліч допомагають армії дівчата і жінки із "Кулінарної сотні", яка працює в нашому місті вже три роки. Тисячі смачних супів та борщів для бійців на фронті, біля тонни випічки. Та не тільки в Зону АТО відправляються смачні страви, а й пораненим, які лікуються в Одеському госпіталі.
- Що я хочу вам побажати? - звернувся до гімназистів один з волонтерів. - Вчіться робити з себе людей.
Такі зустрічі допомагають молоді відчути себе причетними до відповідальної справи - захищати свою рідну країну та робити її кращою, а насамперед знайти своє місце в цьому житті.Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...